Tafeldecoratie en vazen

Tafelstukken En Vazen

Ontdek ons ​​uitgebreide assortiment tafelstukken, verkrijgbaar in diverse modellen, vormen en maten. Van fijn bewerkte kristallen tafelstukken met een klassiek design tot ovale en moderne glazen tafelstukken. En om uw tafel te verfraaien en op te vrolijken met bloemen, bieden we ook elegante kristallen vazen ​​aan: tijdloze decoratieve accessoires in een breed scala aan stijlen die aan al uw wensen voldoen. Bekijk onze volledige selectie kristallen tafelstukken en vazen.

Filters

Sorteren op:

62 producten

Soffiato
Handmade
transparante lichtblauwe glazen vaas met witte bloem en twee knoppen op witte achtergrondGekleurde glazen vazen in blauw, geel en groen met enkele bloemen in verschillende kleuren op witte achtergrond.
13 cm - Un Fiore Bloemenvaas van borosilicaatglas Aanbiedingsprijs€26,90 Normale prijs€29,00
+2
44 Cm Villeroy And Boch Toy S Delight Gedecoreerd kerst porselein middenstuk44 Cm Villeroy And Boch Toy S Delight Gedecoreerd kerst porselein middenstuk
44 cm - Toy's Delight Kerststuk in gedecoreerd porselein Aanbiedingsprijs€122,80 Normale prijs€129,00
Soffiato
Handmade
transparante lichtblauwe glazen vaas met witte bloem en twee knoppen op witte achtergrondNegen gekleurde glazen vazen (blauw, geel, groen) met diverse bloemen (wit, geel, paars, roze) op witte achtergrond.
22 cm - Un Fiore Bloemenvaas van borosilicaatglas Aanbiedingsprijs€34,90 Normale prijs€39,00
Soffiato
Handmade
Drie witte en rode anjers met groene stelen in transparante amberkleurige vaas op witte achtergrond.Gekleurde glazen vazen in blauw, geel en groen met diverse bloemen waaronder witte, gele, rode anjers en paarse bloemen op witte achtergrond.
15 cm - Un Fiore Bloemenvaas van borosilicaatglas Aanbiedingsprijs€24,90 Normale prijs€26,00
+2
Soffiato
Handmade
transparante amberkleurige glazen vaas met transparante basis met drie witte en groene bloemen op witte achtergrondTwee oranje glazen vazen bevatten bloemen en takken, op een geel bijzettafeltje, met een witte bank op de achtergrond.
30 cm - Conosfera Bloemenvaas van borosilicaatglas Aanbiedingsprijs€39,20 Normale prijs€49,00
31 5 Cm Villeroy And Boch Blossom Vaas in Glas31 5 Cm Villeroy And Boch Blossom Vaas in Glas
31,5 cm - Bloesem glazen vaas Aanbiedingsprijs€59,00 Normale prijs€79,90
140 cl - Villeroy & Boch Colorful Spring vaas van premium porselein140 cl - Villeroy & Boch Colorful Spring vaas van premium porselein
140 cl - Colorful Spring Vaas in Premium Porselein Aanbiedingsprijs€34,00 Normale prijs€38,90
Soffiato
Handmade
transparante amberkleurige glazen vaas met een gele bloem erin op witte achtergrondGekleurde glazen vazen in groen, blauw en amber met witte, gele, paarse en roze bloemen op witte achtergrond.
7.8 cm - Un Fiore Bloemenvaas van borosilicaatglas Aanbiedingsprijs€29,90 Normale prijs€32,00
Soffiato
Handmade
transparante amberkleurige glazen vaas met een gele bloem erin op witte achtergrondNegen gekleurde glazen vazen met gemengde witte, gele, paarse en roze bloemen op witte achtergrond
6 cm - Un Fiore Bloemenvaas van borosilicaatglas Aanbiedingsprijs€22,80 Normale prijs€24,00
+2
25 cl - RCR Cristalleria Italiana Roma Vaas
25 cl - Roma Vaas Aanbiedingsprijs€9,20 Normale prijs€12,00
X6
Has Microonde
Hand Finished
Nickel Free
donkerbruine vaas met kleine zwarte vlekken, ovale vorm met smalle opening, glad mat oppervlak, witte achtergrondovaal keramische vaas met glanzende bruin-blauwe verloopafwerking op witte achtergrond
8x13 cm - Phobos Bolvormige Vaasje In Steengoed Set 6 Stuks Aanbiedingsprijs€45,90 Normale prijs€70,00
30 5 Cm Rcr Trix Vaas van Glas
30,5 cm - Trix Glazen Vaas Aanbiedingsprijs€29,00 Normale prijs€39,00
34.5 cm - Versace Medusa Vaso Tavola In Porcellana
34.5 cm - Medusa Porseleinen Tafelvaas Aanbiedingsprijs€652,00 Normale prijs€815,00
34.5 cm - Versace Le Jardin de Versace Vaso Tavola In Porcellana
34.5 cm - Le Jardin de Versace Porseleinen Tafelvaas Aanbiedingsprijs€652,00 Normale prijs€815,00
26.5 cm - Versace Medusa Vaso Tavola In Porcellana
26.5 cm - Medusa Porseleinen Tafelvaas Aanbiedingsprijs€391,00 Normale prijs€489,00
26.5 cm - Versace Le Jardin de Versace Vaso Tavola In Porcellana
26.5 cm - Le Jardin de Versace Porseleinen Tafelvaas Aanbiedingsprijs€391,00 Normale prijs€489,00
24.6 cm - Versace Medusa Rhapsody Vaso Tavola Cilindrico In Porcellana24.6 cm - Versace Medusa Rhapsody Vaso Tavola Cilindrico In Porcellana
24.6 cm - Medusa Rhapsody Cilindrische Porseleinen Tafelvaas Aanbiedingsprijs€396,00 Normale prijs€495,00
29.9 cm - Versace Medusa Rhapsody Vaso Tavola Cilindrico In Porcellana29.9 cm - Versace Medusa Rhapsody Vaso Tavola Cilindrico In Porcellana
29.9 cm - Medusa Rhapsody Cilindrische Porseleinen Tafelvaas Aanbiedingsprijs€604,00 Normale prijs€755,00
18 cm - Versace Medusa Rhapsody Vaso Tavola Cilindrico In Porcellana18 cm - Versace Medusa Rhapsody Vaso Tavola Cilindrico In Porcellana
18 cm - Medusa Rhapsody Cilindrische Porseleinen Tafelvaas Aanbiedingsprijs€356,00 Normale prijs€445,00
18 cm - Versace Medusa Vaso Tavola In Porcellana
18 cm - Medusa Porseleinen Tafelvaas Aanbiedingsprijs€268,00 Normale prijs€335,00
18 cm - Versace Le Jardin de Versace Vaso Tavola In Porcellana
18 cm - Le Jardin de Versace Porseleinen Tafelvaas Aanbiedingsprijs€268,00 Normale prijs€335,00
8.7 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Cilindrische Porseleinen Doos8.7 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Cilindrische Porseleinen Doos
8.7 cm - Signum Cilindrische Doos van Porselein Aanbiedingsprijs€160,00 Normale prijs€200,00
7.9 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Cilindrische Vaas in Porselein7.9 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Cilindrische Vaas in Porselein
7.9 cm - Signum Cilindrische Vaas van Porselein Aanbiedingsprijs€60,00 Normale prijs€75,00
26.5 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Vaso Cilindrico van porselein26.5 cm - Swarovski x Rosenthal Signum Vaso Cilindrico van porselein
26.5 cm - Signum Cilindrische Vaas van Porselein Aanbiedingsprijs€288,00 Normale prijs€360,00

Afbeelding: Gedekte tafel met borden, glazen en vers brood.

Snelle levering en
veilige verpakking

30 dagen retourrecht
altijd gratis

Gratis
en gegarandeerde vervangingen